DŘEVĚŇÁK 2019 - PROPOZICE

19.06.2019 09:38

DŘEVĚNÝ MUŽ 37. ROČNÍK 2019

 

Vážení přátelé sportu, triatlonu obzvláště,

 

již po třicáté sedmé si Vás dovolujeme pozvat na tradiční sportovní akci „DŘEVĚNÝ MUŽ“.

 

Datum konání :          sobota   29. 6. 2019

Prezence:                    od 7:10 hod. na startu u malého písečáku v Příšovicích ( Ploukonicích)

Start:                          8:00 hod.

Startovné:                  200,- Kč

 

Plavání (1 km) opět proběhne na malém písečáku v Příšovicích (Ploukonicích).

Cyklistický okruh (celkem 108 km) po trase Doubrava, Žďár, Zakopaná, Branžež, Kněžmost, Boseň, Zásadka, Dneboh, Olšina, Doubrava se jede čtyřikrát.  Na konci čtvrtéhp kola se odbočí do cíle v Příhrazích . Cíl je na louce za autokempem.

CYKLISTICKÁ PŘILBA POVINNÁ!

Běh (12 km) po žluté turistické značce z autokempu v Příhrazích do Žehrova, Skokov až na rozcestí pod Vyskeří a zpět. Na 4. a 8. km je závodníkům k dispozici občerstvovací stanice. Trasa je označena fábory.            

Měření času: Časový limit je 10 hodin.

 

Přijeďte změřit své síly s ostatními účastníky nebo si jen užijte hezký den strávený sportem v příjemném prostředí Českého ráje. Každý si u nás najde to své.

 

S úctou

Organizační tým

 

DĚKUJEME NAŠIM SPONZORŮM:

město Mnichovo Hradiště ROMAN VIŠNOVSKÝ CYKLOSERVIS KAFKA  KIWI SVĚT MAP A PRŮVODCŮ   RYHOTERM  KAREL POHANKA  FOTO VOPAT  PROFSVAR   TRUKO    PIVOVAR ROHOZEC  DENTANELA s.r.o.   AUTO COMERCIA s.r.o.  KAREL ŘEHÁK  HLS CZECH s.r.o.  OCŮN  KH Sport  Anitas s.r.o.  LIBOR NOVÁK ,  Dřevo obchod Doležal

 

Triatlon se koná za plného silničního provozu a každý se jej účastní na vlastní nebezpečí. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu, pokyny policie a pořadatelů. Účastník nese veškerou odpovědnost za škodu na zdraví a majetku, které vznikne jemu, pořadateli nebo třetím osobám při triatlonu. Doporučujeme lékařskou prohlídku a individuální pojištění.

Triatlon se koná v CHKO Český ráj a proto prosíme o maximální ohleduplnost k přírodě.

 

DM 2019 pozvánka (1).doc (248 kB)

 

 

Zpět